שלבים שונים בבחירת גני אירועים

החלטתם להתחתן, בשעה טובה, ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל את הארגון של החתונה? האם כדאי לכם קודם ליצור קשר עם התקליטן או שאתם צריכים דווקא להתחיל מבחירת האוכל? האמת היא, שלפני הכול כדאי לכם מאוד לדעת איפה בכלל אתם רוצים לקיים את החתונה הזאת, ולשם כך עליכם לחשוב על כמות המוזמנים שלכם. אם אתם רוצים לנצל את העונה הנפלאה שיש עכשיו, כלומר את האביב המקסים שמביא איתו ימים יפים של שמש אך לא חזקה מידי, אז אין ספק שהמקום שבו אתם צריכים לקיים את מסיבת החתונה שלכם זה אחד מכל אותם גני אירועים שקיימים בישראל, וכמו שאתם יודעים, לא חסרים גנים כאלה, כך שאתם צריכים להתחיל להתמודד עם הבחירה כבר עכשיו.

צעדים ראשונים בבחירת גן האירועים שלכםעוד לפני שאתם מתחילים לעשות כל מיני חיפושים באינטרנט אחר גני אירועים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם ועוד לפני שאתם רוצים לדעת כמה זה עולה, אתם צריכים לדעת כמה אנשים מגיעים. יש הבדל מאוד גדול בין ארגון של חתונה, בין אם היא עתידה להתקיים בגן אירועים ובין אם היא תתקיים באולם, כאשר מוזמנים אליה מאות אנשים ובין אם מוזמנים אליה עשרות אנשים. אם החתונה שלכם הולכת להיות קטנה וצנועה אתם צריכים לבחור גן בגודל מתאים, כי גן גדול מידי עלול ליצור את התחושה שאין מספיק אורחים, ועדיף להימנע מהתחושה הזאת.

ללכת לראות את הגן במו עיניכםהשלב הבא שעליכם לעבור הוא צמצום של האופציות שאתם רואים באינטרנט ושל ההמלצות שאתם מקבלים מחברים, ורק כאשר יהיה לכם מספר סביר של גני אירועים, כדאי לכם להתחיל לעבור ביניהם ולבדוק אותם ברצינות. לראות גן אירועים בעיניים זה שונה מאוד מאשר לראות תמונות שלו במחשב, ולא אחת קורה שהמציאות נראית הרבה יותר טוב מאשר בתמונה. אל תבחרו ככה סתם את הגן הראשון שאתם רואים, כלומר רק בגלל שאתם לא רוצים להשקיע ולראות עוד אופציות, כי לפעמים דווקא הגן האחרון שרואים הוא הגן שהכי מתאים לאירוע חשוב כמו חתונה.