שמלות חמות מהתנור

כמו בכל שנה, אנו הולכים ומתקרבים לעונת הקיץ, הלוא היא עונת החתונות, כך שפרסומים על קייטרינג לאירועים או שמלות כלה 2013 מתחילים לצוץ להם בכל מקום.אם תסתכלו על שמלות כלה 2013 תוכלו לראות קודם כל כי כמו בכל שנה יש הכל מהכל. כל אחת צריכה לבחור את השמלה שמתאימה לה, את הסגנון שהיא מתחברת אליו ואת מה שיגרום לה את התחושה הטובה ביותר. אין ספק כי נוחות היא שם המשחק. שמלה שלא תשב בצורה נוחה תגרום לכלה להיות עצבנית וחסרת מנוחה בנוסף לריגוש הרב שהערב הזה מספק בלי קשר וחבל.
 

נשפכות, מתנפחות ועוד

נראה כי שמלות כלה 2013 הולכות בהחלט לכיוון של שמלות אשר צמודות בחלקן העליון ונשפכות בחלקן התחתון. תוספות קטנות ואביזרים או מרכיבים בשמלה בסגנון וינטג' הולכים חזק השנה. בדים שנראים כי יצאו מהארון של ההורים שלנו כמו מלמלה ותחרה תופסים חזק. הם נותנים לשמלות מראה צנוע ותמים ועם זאת חגיגי. כמובן ששמלות הקצפת מעולם לא נעלמו וכנראה גם לא יעלמו. ישנן כלות רבות שרואות בשמלות אלו את הסמל לחתונה, כך שתמיד שמלות מנופחות ועמוסות בד לא יעלמו מן המדפים ויחכו לכל אלה שרואות בהן את המרכיב שאף חתונה לא יכולה בלעדיו.
 

ומה בנוסף לשמלה?

כמובן שאקססוריז כאלה ואחרים הם חלק מהמראה של הכלה ביום חתונתה. כדאי להוסיף אותם בטוב טעם ולא להעמיס. כפי שחשוב שהאוכל לא יועמס סתם על צלחות אלא יונח באלגנטיות, כך בודאי לגבי התוספות שהכלה נושאת על עצמה. אם השמלה היא דומיננטית ומכילה כבר נצנצים, פאייטים, רקמה מיוחדת או כל דבר אחר שמייחד אותה ומושך אליה את מירב תשומת הלב, חשוב כי התכשיטים יהיו עדינים. אם השמלה היא פשוטה אפשר להשתולל יותר עם התוספות. אפשר לענוד עגילים או שרשרת גדולים ו"פראיים" יותר. כך גם לגבי הנעליים. מלבד הנוחיות, חשוב שהנעליים ישתלבו מבחינת הדומיננטיות שלהן. כך גם לגבי ההחלטה האם להחזיק זר או לא ואם כן אילו פרחים ובאיזה צבע. יש לחשוב האם הזר הוא בכלל נחוץ לאור ההופעה הכללית של הכלה.