שמלות כלה זולות

שמלת כלה- הדובדבן שבקצפת

שמלות כלה הן דבר עליו חולמות הכלות מאז ילדותן. אין ספק כי השמלה הלבנה, הארוכה, המיוחדת והמרשימה הזו היא חלום עבור כל אחת. השמלה היא אחד הדברים המרכזיים בו משקיעה הכלה את מיטב זמנה ומרצה, שהם מלכתחילה די מוגבלים בתקופת ההכנות לחתונה. השמלה מהווה נתח גדול יחסית בתוך עוגת ההוצאות של החתונה. האם יש דרך להוזיל את עלות השמלה מבלי לפגוע בתחושותיה של הכלה ושתרגיש עדיין הכי טוב עם עצמה? למען האמת יש דרכים לכך. ישנן מספר דרכים בעזרתן אפשר להוזיל את עלותה של השמלה כאשר הוזלה זו לא תפגע במראה הכלה.

לאו דווקא מעצבים

ישנן כלות אשר מחפשות שמלות כלה אצל המעצבים המוכרים ביותר ובעלי השם. אין ספק כי הידיעה שעל השמלה עבד יום אחר יום מומחה ידוע בתחום נותנת סיפוק. האם בהכרח כאשר מעמידים על כף המאזניים את הסיפוק מול ההוצאה הכבדה שהוא עולה הדבר אכן משתלם? לא בהכרח, תלוי כמובן ביכולותיה הכלכליות של הכלה. בהתחשב בכך שהוצאות החתונה הן גם ככה גדולות, סיכוי גדול שהדבר לא ישתלם ושכדאי למצוא מעצב איכותי אך לא בהכרח מפורסם. בסופו של דבר, ביום החתונה שם המעצב לא יהיה חתום על גבי השמלה.


שמלה להשכיר

שמלות כלה יפות ואיכותיות ניתנות להשכרה ולא בהכרח לקניה. שכירת שמלה זולה ב- 25% בערך, תלוי במקום כמובן, ביחס לקניית שמלה. בהתחשב בעובדה שמדובר על שמלה ליום אחד בסך הכל, זוהי דרך טובה להוזיל את השמלה. גם אם היא עשויה בד איכותי ותוספות יקרות או עוצבה בידי מעצב מפורסם, אם השמלה מושכרת היא תהיה זולה יותר.


חומרי גלם יקרים פחות

שמלות כלה אשר עשויות מבד איכותי במיוחד ויקר, עם תוספות של בד שיפון, משי או כל בד איכותי אחר יעלו מיידית את מחיר השמלה. ניתן בהחלט להתפשר על בד בעל מראה טוב שנעים לגוף אך אינו מהבדים היקרים שבעטיים מחיר השמלה קופץ. גם תוספות יקרות כמו יהלומי או אבני סברובסקי יעלו את המחיר. אפשר בהחלט להתפשר על חרוזים או אבנים שהם דומים אך לא הדבר האמיתי.