שמלות כלה בסגנון וינטאג'

עבור כלות רבות לעתיד יום החתונה הוא רק סיבה למימוש החלום הגדול באמת- שמלות כלה. גברים אולי לא יבינו זאת אבל נשים רבות מחכות לערב החתונה המרגש כדי לממש חלום עוד מילדותן וללבוש שמלת כלה בסגנון וינטאג' הנחשבת לסמל לרומנטיקה ואצילות. שמלות וינטאג' בערב החתונה משדרות יוקרה ופאר והכלה מרגישה כאילו חזרה בזמן והיא נמצאת בחלום קלאסי בו בחיר לבה מחכה לה והיא יוצאת למסע מרתק בעולם. שמלת וינטאג' לכלה לרוב תהיה בצבע לבן או שמנת אך יש נשים המעדיפות דווקא צבעים נועזים יותר כמו ורוד עתיק או גווני פסטל שונים מרהיבים בעוצמתם. 

תקופה קלאסית

שמלות כלה מחזירות את הכלה בזמן ומעניקות לה תחושה כאילו היא נמצאת באחת מהתקופות הקלאסיות המרתקות של שנות ה- 20- 50. כלה המגיעה לטקס הכלולות המרגש עם שמלת וינטאג' תקצור מחמאות מכל הנשים והגברים באולם, ותזכה לערב בלתי נשכח ולאלבום תמונות מרהיב בו תוכל לעיין שוב ושוב ולהיזכר ברגע הקסום והמרגש. לפני שנפגשים עם הצלם לסט תמונות מקדימות בה לובשת הכלה את שמלת הוינטאג' הקלאסית כדאי להגיע לטיפול בן כמה שעות אצל קוסמטיקאית רפואית אשר תדאג לבצע טיפולים כמו טיפול באקנה במידת הצורך, איפור מקצועי, פדיקור, מניקור ועוד. כך הכלה תיראה במיטבה בצילומים ותגיע זורחת וקורנת עם שמלת הוינטאג' המרהיבה לגן האירועים או לאולם החתונות.

חומרי גלם איכותיים

שמלות כלה בסגנון וינטאג' תפורות על ידי צוות תופרות מקצועיות ומנוסות מחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים כמו משי או שיפון ולרוב נהוג לשלב תחרה בעבודת יד התורמת למראה בלתי נשכח. כלה היכולה להרשות לעצמה שמלת וינטאג' יוקרתית תיהנה ממראה קלאסי בהתאמה אישית. כלות לעתיד מעדיפות לבחור בשמלה המעוצבת לפי מידת גופן ובסגנון הוינטאג' המלהיב, ובדיוק כפי שהן יבחרו לגשת לטיפול אצל קוסמטיקאית רפואית מקצועית כדי לקבל יום טיפולים מלא הכולל טיפול באקנה וטיפולים רפואיים לצד טיפולים מפנקים, כך גם יש לנהוג בנושא בחירת השמלה. כלות לעתיד רוצות להגשים חלום ולהגיע לערב הבלתי נשכח עם שמלה עליה חלמו עוד מילדותן.