שמלות כלה זולות אופנת האאוטלט בישראל


אז מי בדיוק אמר שחייבים לקנות שמלת כלה בסכום של מכונית קטנה יד שנייה? מחירי שמלות הכלות האמירו מאוד בשנים האחרונות ולא כל הכלות ידן משגת לרכוש או להשכיר שמלה לערב אחד במחירים של אלפי שקלים או לחילופין , לא כל אחת מעוניינת, גם אם ביכולתה לעשות כן, להוציא סכומים כאלו על שמלה אשר נלבשת פעם אחת בלבד למספר שעות. פעמים רבות, לרשותנו תקציב מוגבל לצורך קיום הארוע ועלינו להשתמש בו בתבונה על מנת שנוכל גם להשקיע בתחומים אחרים כמו בקייטרינג טוב, די ג'יי מעולה או תזמורת מומלצת, עיצוב האולם ועוד כהנה וכהנה.

שמלות כלה זולות באאוטלטים לשמלות כלהכחלק מטרנד האאוטלטים המתפשט כיום (חנויות המוכרות עודפים ו/או סוג ב' של מותגים), גם בתחום שמלות הכלה צצו להם לאחרונה מספר גדול של חנויות אאוטלט אשר מציעות מגוון רחב של מחירים (וביניהם גם ובעיקר שמלות כלה זולות) עבור שמלות מטווח רחב מאוד של עיצובים, לדוגמא- שמלות במראה נסיכותי, שמלות במראה ווינטאג' , שמלות סטרפלס, שמלות במראה הוליווד גלאם ועוד. בחנות כזו ניתן לעיתים למצוא שמלות של מיטב המעצבים ואף מעצבי – על, אשר, כאמור, הן מעודפים (בקולקציות קודמות, למשל), לעיתים מיד שנייה או שיש בהן פגם. כאשר יש פגם בשמלה, לעיתים יידרש תיקון (מינורי או גדול יותר). לרוב, לא צריך להרחיק לכת בחיפוש אחר שמלות כלה זולות שכן האאוטלטים הללו מגיעים גם למרכזי הערים הגדולות, ולכל פינה בעצם.

שמלות כלה זולות מאאוטלטים אינם המצאה ישראלית, כמובן, אלא ייבוא מאירופה ומארצות הברית (בטח רבות יזכרו את הסצינה המפורסמת מהסדרה הקומית "חברים" בה מגיעות מוניקה גלר וחברתה רייצ'ל גרין לרכוש שמלת כלה באאוטלטונקלעות לקטטות עם כלות אחרות סביב השמלה המושלמת), שם כבר גילו מזמן את היכולת לרכוש שמלה של מעצב- על במחיר נמוך. כמו כן, באותן ארצות יש אף מחלקות שונות של כלבו בהן ניתן לקנות יחד הן את השמלה והן את האבזור המשלים שמסביבה, למראה מושלם ומלא.