שמלות כלה לדתיות כיצד בוחרים שמלת כלה יפה וצנועה?

כולנו, כלות דתיות לצד כלות חילוניות, מכל העדות והלאומים, מעוניינות להיות הכלות היפות ביותר שניתן לדמיין ולצעוד אל חופתנו בשמלה לבנה, יפה ומרשימה. עם זאת, לעיתים תמצאי מבחר גדול ומבלבל בחנויות ובבתי הסטודיו וסלוני הכלות לשמלות כלה, כאשר רק חלקן הן שמלות כלה לדתיות של רינה בהיר, כלומר כאלו המותאמות מבחינת מידת הצניעות לקהל הדתי והמאמין, המהווה עשרים אחוזים ויותר מן האוכלוסייה. הצניעות הינה מעלה חשובה עבור האישה ובמיוחד ביום חתונתה ועל כן כדאי וחשוב להקפיד על שמלה צנועה ויפה.


שמלות כלה לדתיות – אצל המעצבת או תופרת שמלות הכלה


לאחר שקבעת פגישה אצל מעצבת או תופרת שמלות כלה אשר מתמחה במגזר הדתי (אין זו חובה אך תמצאי לרוב כי מעצבות או תופרות המתמחות במגזר הדתי מנוסות יותר בגזרות ובצרכים של בנות המגזר הדתי) ואשר סגנונה תואם את סגנונך ו/או חברה טובה או מכרה קרובה המליצה לך על שירותיה, תוכלי להתרשם מן השמלות שבסטודיו שלה, במידה והינך מעוניין לשכור או לקנות שמלה קיימת ולבצע בה שינויים או להתרשם מאפשרויות שונות במידה והחלטת לתפור שמלת כלה מאפס. תוכלו לשבת יחד ולתכנן את השמלה המתאימה לפרטי פרטים. קרוב לוודאי שהמעצבת תוכל לסייע בכך שתציע גזרות שונות ואף תעניין אותך בתמונות מקטלוגים שונים על מנת שיהיה לך רעיון באיזה שמלה את מעוניינת.


שמלות כלה לדתיות – גזרות שונות המתאימות לך


לרוב, תוכל מעצבת שמלות כלה לדתיות להמליץ לך על שמלות צנועות מכמה סגנונות. הסגנונות הפופולאריים הם הסגנון הנפוח (שמלה עם חצאית תחתונה נפוחה, אשר הנפח שלה הושג באמצעות חישוקים או שכבות בד רבות), אשר משווה לך מראה נסיכותי ומיוחד ממש כמו בחלומות מהילדות, וסגנון הווינטאג', לרוב פשוט יותר, עם חצאית מבד "נשפך" ולא נפוח, למראה צנוע יותר במלוא מובן המילה. היתרון של שמלות במראה הנפוח הוא, כמובן, נוכחות "כלתית" מרשימה יותר, אך רצוי להקפיד באמת שהחצאית וחלקה העליון של השמלה יהיו במראה אחיד וזורם. כמובן, גם האיפור והאביזרים הנלווים יותאמו למראה הכללי.