שמלות כלה- להיות יפה ולחסוך

אחד האלמנטים שבו אנו, הבנות, משקיעות ביותר ביום החתונה הוא, באופן טבעי, השמלה. כולנו רוצות את השמלה היפה ביותר והמרשימה ביותר שתהפוך את ארוע חתונתנו לארוע בלתי נשכח. אולם, איך ניתן לעשות זאת מבלי לפשוט את הרגל?

שמלות כלה- לא חייב להיות עסק מאוד יקר

שמלות כלה אינן חייבות להיות שמלות מעצב יקרות להחריד. קיים שוק גדול של שמלות יד שנייה למשל- אם באופן פרטי מכלות שהתחתנו ורוצות כעת לפנות מקום בארון ולמצוא חיים חדשים לשמלתן, או אצל מעצבים שונים אשר קונים שמלות כלה מיד שנייה ומוכרים אותן שוב במחירים זולים בהשוואה לקולקלציות החדשות.
כמו כן, למעצבים רבים קולקציות ישנות יותר (לפני שנה ושנתיים למשל) אשר הם מוכרים במחיר זול יותר בהשוואה לקולקציה האחרונה.
פעמים רבות נמצא גם כי אופציית ההשכרה זולה יותר מאופציית הקנייה וגם פוטרת אותך מהצורך למצוא פתרון לשמלה לאחר החתונה. עם זאת, זה אומר שלא תוכלי להוריש את השמלה לבנותייך או להשאילה לחברה טובה.
בנוסףן, עבור כלות הנזקקות לעזרה כלכלית רבה יותר ישנו פתרון- שמלת כלה יד שנייה מגמ"ח (גמילות חסדים), כאשר כלות רבות תורמות את שמלתן ובכך משמחות כלות אחרות. תוכלי גם את לעשות זאת לאחר החתונה ובכך לקיים מצווה חשובה של גמילות חסדים.

שמלות כלה בקופון

באתרי קופונים נוכל למצוא קופונים רבים ושונים, החל מקופון לטיפול במוסך, קופונים לצניחה חופשית וארוחה, אפילו קופונים של אימון אישי לחולי סרטן (בתקווה שלא נזדקק לקופון של אימון אישי לחולי סרטן) וכלה בקופונים לביגוד תחתון. לעיתים נוכל למצוא קופון לשמלת כלה ואפילו קופונים של שמלות כלה שהם דיל לשמלה, איפור, תסרוקת, תכשיטים ועוד שלל אביזרים משלימים ליום הכלולות. לאף אחד אין זכויות יוצרים או שליטה ללא עוררין על שוק שמלות הכלה (או אף זכויות יוצרים על איך צריכה להראות שמלת כלה) כך שכדאי שתנצלי את הכוח הצרכני שלך לעשיית סקר שוק מקיף. זכרי שכל חיסכון בשמלה, שהיא ליום אחד בלבד, יאפשר לכם לצאת לחופשה ארוכה יותר, להתחיל חיסכון לביתכם החדש ולרפד בנוחיות רבה יותר את תחילת דרככם המשותפת.