שמלות כלה לכל כיס

מחברת:
כולם יודעים כי חתונות הן עסק יקר במיוחד וההוצאות הרבות העומדות אל מול הזוג הצעיר, עשויות להיות מלחיצות במיוחד, בין אם על עיצוב שיער בתל אביב או החלקת קרטין בתל אביב, מאפר, השכרת אולם, קייטרינג, צלם ועוד אנשי מקצוע נוספים הלוקחים חלק בהפקת החתונה. אך לא הכל חייב להיות יקר בחתונה, אפשר להפיק חתונה איכותית ולהיראות נהדר גם בתקציב זול יחסית. אחד מהדברים בהם ניתן לחסוך, וכלות רבות בוחרות לחסוך בסעיף זה, הוא על המחיר של שמלת הכלה. שמלות כלה מגיעות בטווחי מחירים שונים, יש שמלות כלה העולות אלפי שקלים, ואף עשרות אלפי שקלים, אך ניתן גם למצוא שמלות כלה זולות, אך יפות ונהדרות לא פחות. לפניך כמה אפשרויות אשר יעזרו לך למצוא שמלות כלה איכותיות ובמחירים סבירים.
 

שמלות כלה בסוף עונה

כן, יש גם מכירות סוף עונה לשמלות כלה. מכירות אלה, יכולות להתקיים לאורך כל השנה. אם את מארגנת את החתונה בחורף, תוכלי ליהנות ממחירים נוחים יותר, מאחר ומדובר בעונת חתונות עמוסה פחות אצל המעצבים. אפשרות נוספת, היא לבחור בשמלת כלה מעונה קודם. מידי שנה מעצבי השמלות מחדשים את העיצובים ואת המלאי, אך את יכולה לבחור בשמלת כלה מעונה קודמת.
 

שמלות כלה יד שנייה

לאחר החתונה אין לאף כלה שימוש בשמלה שלה. כלות רבות בוחרות למכור את שמלת הכלה שלהן. את יכולה לחפש שמלות כלה יד שנייה באתרי האינטרנט השונים או בחנויות המתמחות במכירה של שמלות כלה משומשות.
 

שמלות כלה מתופרת

תופרות מקצועיות מסוגלות להתאים לך שמלת כלה על פי דמיונך ועל פי רצונך, או מגיזרה מוכנה. את יכולה לבחור את הבד, את העיצוב ואת הסגנון של השמלה ולהזמין אותה אצל תופרת, סכומי הכסף שתחסכי על שמלת כלה מתופרת יהיו משמעותיים במיוחד.
 

שמלות כלה ממעצבים צעירים

ישנם מעצבי שמלות כלה בתחילת דרכם, אשר רק עושים צעדים ראשונים בתחום, ותוכלי למצוא אצלם עיצובים מרהיבים של שמלות כלה במחירים נוחים מאלה של המעצבים המבוקשים.