שמלות כלה למידות גדולות

נשים בעלות מבנה גוף גדול יכולות למצוא מגוון גדול של שמלות ליום הכלולות המרגש. יש הבוחרות ללכת למעצב שמלות ולהתאים באופן אישי את השמלה לחתונה כך שהשמלה תחמיא למידות הגוף ויש המגיעות למחלקות של חנויות הבגדים למידות גדולות ומוצאות שמלה לבנה יפהפייה או נהנות ממחלקת שמלות כלה שהחנות מציעה. רגע לפני שסוגרים על קוסמטיקאית רפואית המציעה טיפול באקנה כדי להגיע עם עור פנים חלק ובוהק, ורגע לפני שמחליטים סופית על הספר, כדאי לשקול את התאמת השמלה לחתונה אצל מעצב. מעצב ידע לעצב שמלה המחמיאה למידת הגוף של האישה, להסתיר קימורים ואזורים מלאים ולהדגיש צדדים נשיים אצל הכלה לעתיד.

לעבוד ברגישות

עיצוב שמלות כלה לנשים עם מבנה גוף גדול דורש רגישות גבוהה. לרוב הנשים יגיעו למעצב השמלות ויתביישו בגופן. מעצב רגיש ידע להעניק יחס חם אישי ויתרום להרגשה הטובה של הכלה לעתיד, יראה לה כיצד ניתן באמצעות עיצוב מקצועי, שימוש בקיפולי חומרים, וכיסוי הצדדים הפחות מחמיאים, לעצב שמלה השמה דגש על הצדדים היפים והחושניים בגופה. כפי שכל קוסמטיקאית רפואית המציעה טיפול באקנה עובדת במקצועיות וברגישות כך מציע המעצב עבודה ברגישות גבוהה תוך התחשבות במבוכתה ובסבלנות רבה.

כדאי לפנות למעצב

אמנם ניתן לרכוש שמלות כלה במידות גדולות בחנויות למידות גדולות אך כאשר רוצים להגיע עם שמלה מחמיאה והופעה בלתי נשכחת מומלץ להגיע למדידות אצל מעצב שמלות מקצועי המתמחה בנושא. מעצב מודע למבוכה של הנשים עם מידות גוף גדולות ולכן ידאג לאווירה המתאימה, וילווה את הכלה לעתיד בתהליך בחירה הסגנון המחמיא לה ביותר כמו סגנון וינטאג' קלאסי, סגנון ויקטוריאני, סגנון רומנטי ועוד. רוב המעצבים מציעים גם פתרון זול יותר בו ניתן לרכוש או להשכיר שמלה מקולקציה קיימת ולהתאים את השמלה לגופה של הכלה לעתיד באופן מחמיא תוך תיקונים קלים ותוספות בד, קישוטים ועיטורים כמו תחרה, חרוזים, אבנים נוצצות ועוד. מעצב מציע ניסיון בתפירת שמלות במידות גדולות, ולכן ידע כבר במבט ראשון איזה סגנון יחמיא לכלה לעתיד, ויציע לה את העיצוב הנכון והמחמיא ביותר עבורה.