שמלות כלה צנועות

כיום, ניתן לראות, שלא רק כלות דתיות, או מן המגזר החרדי, או כלות שמרניות, בוחרות לרכוש שמלות כלה צנועות. האופנה של תפירת שמלות הכלה הצנועות, כבר עברה, כברת דרך ארוכה, עד לשנים האחרונות. ניתן לגלות, כאמור, שלא רק כלות דתיות נחשבות לציבור העיקרי, הרוכש שמלות אלה.

רוב הכלות מעדיפות שמלה צנועה

בנוסף לכלות הרוכשות שמלות כלה המעוצבות בצניעות מטעמי דת, נראה כי לא רק הן בוחרות בשמלות כלה צנועות. מזה תקופה ניכרת, נמצא שרובן של הכלות מעוניינות, דווקא, בשמלות הצנועות יותר, ונמנעות מלרכוש שמלה חושפנית יותר ופחות צנועה.

העדפה של שמלות כלה משנות השישים

נשאלת, כיום, השאלה, למי מתאימות שמלות כלה צנועות. נמצא, שדווקא, אופנת שנות השישים-שבעים, חוזרת, בתחום של שמלות הכלה הללו. בתקופה  של שנים מוקדמות אלה, כל הכלות, ללא יוצא מן הכלל, נהגו על פי הנורמה האופנתית, ששררה אז, של בחירה בשמלות כלה צנועות, ליום כלולותיהן.

כלות חילוניות בוחרות בשמלות כלה צנועות

כיום, ניתן לראות, שהחלה מגמה חדשה בקרב הכלות החילוניות, בכל הנוגע לטרנד החדש, של שמלות כלה צנועות. הכלה החילונית, דווקא, נוטה להעדיף, הפעם, שמלת כלה צנועה ליום כלולותיה. היא בוחרת כיום, דווקא, בשמלת כלה בסגנון הצנוע, המאופיין בייחודיות שבו, ברכות ובעידון הרב, שבעיצוב שמלות הכלה הצנועה, זאת, שלא בדומה לשמלות החושפניות המודרניות יותר, מסגנונות שאינם צנועים, בהכרח.

שמלה צנועה נוחה יותר

הסיבה, לרכישת שמלת כלה צנועה, דווקא, בקרב הכלות החילוניות, נובעת, ראשית, בשל הנוחות הרבה, שמאפשרת לה שמלה כזו. יש להתחשב בכך, שבפני הכלה, עומד יום נישואין ארוך ומייגע, מלא אושר אך, גם, מעייף מאוד. הכלה החילונית, אף היא, מעדיפה מטעמי נוחות, גרידא, לרכוש שמלת כלה צנועה, המעניקה לה, יכולת התנועעות חופשית יותר. כמו כן, השמלה הצנועה והנוחה, תורמת להרגשתה הכללית הטובה, ביום הכלולות.

חזרתו של הסגנון הצנוע

הסיבה לבחירה בשמלת כלה צנועה, נובעת גם מן החזרה של האופנה, כיום, אל הסגנון הצנוע. כיום, כאמור, כלות חילוניות רבות, בוחרות בשמלת כלה צנועה לחתונתן. אנו נוכחים לדעת, שהשמלות בעלות האופי הצנוע, שבות אל חנויות אופנת הכלות, ואל תצוגות האופנה לכלות. ישנה מגמה ניכרת של חזרה אל הסגנון הצנוע, של שמלות בסגנון העתיק. באותו אופן, קיימת גם השפעה סמויה, עקב כך, גם על האופנה לשמלות כלה. הכלות, אף הן, מושפעות מן אופנת שמלות הכלה הללו. שמלות הכלה הצנועות, מקרינות ומעניקות צניעות, רוך, ויופי מעודן, למראה של הכלה. הבחירה בשמלה צנועה, דווקא, בקרב כלות חילוניות, אף מתקנת, ומשפרת את מראה האיפור הכבד, לעיתים יותר מדי, והופכת את מראה הכלה למעודן יותר. לכן, כדאי לך, לנסות שמלת כלה בסגנון הצנוע, ואולי תופתעי לטובה.