שמלות כלה- שמלה מיוחדת לערב מיוחד

כן, היום הגדול הולך ומגיע, יום שחלמת  ופינטזת עליו כמעט מהיום שבו התחלת לדבר. חתונה היא אירוע שנזכר ונותנים לו תשומת לב לאורך כל הילדות. בגן בוחרים עם איזה בן רוצים להתחתן, בבית עושים חתונה בין ברבי לקן או כל חבר אחר שיש לה. בקיצור- זהו יום שכבר מהילדות המוקדמת מבינים את חשיבותו ואת השינוי שהוא מחולל בחיים. לערב כזה עושים הכנות של חודשים ומקדישים זמן רב בבחירת בעלי מקצוע שיזכו ליטול בו חלק. אפילו בעניינים של עסקים כמו בבחירת עו"ד זכויות יוצרים אם צריך, חברה העוסקת בענייני החזר מס או כל בעל מקצוע הנוגע לחיי היום יום לא מקדישים חודשים וחיפושים כה רבים כדי למצאו.
 
שמלת כלה היא חלק חשוב ביותר מהכלה ואי לכך גם מהחתונה כולה, כי אם הכלה לא תהיה מרוצה- מי יהיה מרוצה? לדני סנדרסון יש שיר על כך שהכלה יושבת סגורה בחדר, מתבוננת בראי ולא רוצה לצאת וכל האורחים מחכים. הדבר ממש כך כי בלי כלה אין חתונה. נקודה. כשבוחרים שמלת כלה חשוב קודם כל להרגיש עימה בנוח. יש סוגים רבים של שמלות בעלי גזרות שונות. יש את שמלת הקצפת המנופחת, שמלה נשפכת בצמוד לגוף, שמלה שנשרך אחריה שובל, שמלה עם קולר ועוד כהנה וכהנה. חשבי קודם כל אילו שמלות את נוטה ללבוש ביום יום ועם מה את מרגישה נוח. אל תקחי שמלה נפוחה אם תרגישי בה מוזר, קחי את השמלה שמשקפת אותך מבחינת הגזרה והצבעים ואת עצמך את מכירה הכי טוב, את יכולה כמובן להתייעץ עם הסביבה אך בשלב מסויים תסגרי את התריס שעל האוזניים ותקשיבי לעצמך.
 
שמלת כלה יכולה להיות פשוטה וחלקה ויכולה לבוא עם כל מיני תוספות כמו פנינים, נצנצים ועוד. שימי לב שהמראה שאת בוחרת הוא מאוזן, כלומר אם חשובים לך עגילים מיוחדים ובולטים או שרשרת דומיננטית, אזני זאת עם שמלה שהיא חלקה ופשוטה יותר, מה שלא עושה אותה ליפה פחות משמלות אחרות. אם את רוצה דווקא שמלה מלאת כל טוב אזני זאת עם תכשיטים עדינים וקטנים יותר.