שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה

מזל טוב !!! את מתחתנת ! דבר ראשון שעולה במוחך הוא עניין השמלה!
קיים מבחר רב של חנויות ומעצבים העוסקים בתחום הכלות. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לצאת למסע לקראת הבחירה הנכונה.

שמלה ראשונה היא לא בהכרח האחרונה

לפני שאת יוצאת למסע החיפושים, קחי בחשבון כי יש שמלות כלה בעלות עיצובים שטרם נחשפת אליהם, לכן גם אם השמלה הראשונה שתמדדי בחנות מוצאת חן בעינייך, המשיכי למדוד שמלות נוספות. יותר נכון לבחור שמלה מבין שלל שמלות כלה המוצגות.

אל תלכי לבד

אין פשרות בעניין הבחירה כפי שלא התפשרת על בחיר ליבך. שמלות כלה הן עניין כבד משקל, לכן חשוב שיהיו איתך שתי חברות טובות ,ובמקרה הזה, אפילו אמך וחמותך הן בחירה לא רעה, לפחות הפעם...העיקר, נשים קרובות הרוצות בטובתך. מדדי מספר שמלות, הקשיבי לדעתן של המלוות. תני לדברים לחלחל לתוכך. בסופו של דבר, הבחירה תהיה שלך לבדך, אך עצות נוספות יכולות לעזור . אולי יש דברים שאינך רואה והן רואות ?

נוחות

זכרי, לא רק הרושם הוא החשוב. בחרי שמלה שאת מרגישה בה בנוח, שמלה שמייצגת את מי שאת, שאינה הולכת נגדך. אל תשכחי שעלייך להיות ברחבת הריקודים למספר שעות לא מבוטל, בחרי שמלה שתוכלי לרקוד גם כשאת בתוכה.

מבנה גופך, אישה...

שמלות כלה שנראות מושלם על הדוגמנית או בחלון הראווה, אינן בהכרח ייראו יפה גם עלייך. התחשבי במה שהטבע אותך חנן...מבנה גוף הוא נתון חשוב שעלייך לקחת בחשבון. גם אם את מאד רזה, לא כל שמלה תונח עליך בצורה מרשימה.

שינויי משקל

נניח כי מצאת את השמלה המושלמת, זאת שאמרת לה : I do , האם את משוכנעת כי משקלך הנוכחי יהיה משקלך גם ביום חתונתך ? ומה יקרה, אם תשמיני או תרזי בחודשים הבאים ? יש לבדוק אפשרות כי ניתן לבצע תיקונים בשמלה, בהתאם לשינויי גופך שיחולו ודאי עד ליום החתונה.
לסיכום, הפרטים הקטנים בעת מסע בחירת השמלה צריכים להלקח בחשבון. זכרי, את מתחתנת פעם אחת בלבד! (בשאיפה)...