שמלות ערב

שמלות ערב למארחת
תפקיד המארחת חובה בתוכו עולם ומלואו בכל הנוגע לאירוע חגיגי גדול בחייה.  שמלות ערב עוצבו למטרה זו, על מנת לתת מענה לכל אלה, מרבית המארחות לא מתפשרות על עיצוב שמלות ערב בדומה לכלות אך בצבעים שונים על מנת לא לגנוב ת ההצגה לכלה. כאשר מדובר בבר מצווה המארחת היא בעצם כלת האירוע כאשר בנה הוא חתן האירוע הלוא הוא חתן הבר מצווה.

הבחירה עצמה לא תמיד קלה בשביל המארחת משום  שמארחות בדומה לכלות לא מתפשרות על מראה קליל ופשוט ודורשות לא פחות מכלות , מדידות שמלות ערב, תיקונים , בדיקת קולקציה חדשה ועוד בסוגיית שמלות ערב.

כל שמלת ערב מבין שלל שמלות ערב בעלות מראה וסגנון שונה ומשום כך המארחות ובעלות השמחה נוהגות להתלבט עד למציאה ובחירת שמלת ערב מתאימה והולמת.
שוק מעצבי שמלות ערב ברחבי הארץ יודעים לקלוע בול למטרה משום שהם מצוידים  בעדכוני סטייל, הקשבה וסבלנות לבעלת השמחה

לכל מארחת סגנון שונה
מתוך מאות מארחות ובעלות השמחה המיועדת, מגיעות לייעוץ עם מעצבי שמלות ערב על כך אמרו לא פעם המעצבים כי לכל מארחת יש סגנון ודעה שונים. האופי ומבנה הגוף שונה, סגנון וטעם שונים, צבע העור, השיער העיניים והשילוב ביניהם שונה.

מומלץ, להתחשב בכל הגורמים הללו כדי ליצור מראה שיספק את המארחת ויתחשב בנתונים הטבעיים כדי ליצור את המראה המושלם וכל זאת באווירה נעימה, ללא דאגות ובשיתוף פעולה עם הצוות שמעורב ביצירה של שמלות ערב עד לתוצאה הסופית .

רגע, לפני בחירת שמלת הערב האולטימטיבית
לפני כל מסעי החיפוש שמלות ערב , את בעלת שמחה או האירוע הקרב ובא ושיבוא כאמור לטובה ובברכה, חשוב שתקדישי זמן ומחשבה מהו הסגנון המועדף עלייך, בעת בחירת שמלת הערב מבין שמלות ערב מדהימות ומעוצבות. אם בדרך כלל את לובשת ג'ינס וטי שירטש, שמלות ערב בסגנון נסיכותי אינו מתאים לך. מהלך ראשוני זה יקל עלייך כבר בראשית דרך החיפוש אחר שמלת הערב המועדפת עלייך ליעיל וקל יותר.

מבלי להרגיש מבולבלת או מותשת במסע החיפושים. כתפיים חטובות יראו נפלא  בשמלות ערב בעלות חלק עליון פתוח שמדגיש אותן. אם פלג הגוף התחתון רחב, חשוב לבחור ב שמלות ערב  המדגישות מותניים צרות ומתרחבות  כלפי מטה  שתפקידן לטשטש את החלק הרחב . החשוב מכל אם החלטת ללכת על עיצוב שמלת בחרי את המעצב או המעצבת הטובים ביותר עבורך.