שמלת כלה

שמלת כלה לחתונה לבנה
נישואים הם חלק בלתי נפרד ממהלך החיים רובנו בארץ ובעולם מגיעים ליום זה בגיל הרצוי ובו החליטו כי הם מוכנים ומזומנים להיכנס לחופה. בחרתם באולם, טעימות הקייטרינג כבר הרשימו אתכם וסימנתם וי על התפריט.

את הנהג לא צריך לבחור כי תמיד יש הרבה חברים מתלהבים מתנדבים. הבחירה שאורכת זמן מחשבה , תכנון והתאמה היא שמלת כלה ממגוון שמלות כלה המעוצבות על ידי טובי המעצבים ובתי האופנה לחתן והכלה.

כך תבחרי שמלת כלה
לפני שאת משתפת את חבורותייך אודות השמלה שראית בחלומותייך מאז היותך קטנה. קחי נשימה קלה למחשבה מוקפדת שתתאים למידותייך ואופייך. כל אחת מאתנו, רוצה לבחור שמלת כלה בטקסטורות ועיצובים שונים, אחת שתהלום אותנו ותסמיק את לחיי קהל האירוע ובעיקר את הקרובים. כאמור בחיר ליבך אמור להיכבש ממראה השמלה שיהלום אותך, הכלה.

ביום הגדול בחייה של כל עלמה, היא החתונה . שמלת כלה ו טבעות נישואין יש הרבה והבחירה בזו שהכי מתאימה למשימה הזו יכולה להיות קשה ואף מייגעת, ממספר סיבות. ראשית,  מרבית הנשים אינם רגילות ללבוש כל שמלה כלה כך סתם, ברוב המקרים חתונה יש פעם בחיים ולפיכך גם שמלה אחת.
סביר להניח כי ייקח זמן עד שנגיע להחלטה שזו השמלה כלה שנבחרה מבין שלל שמלות כלה שמדדנו בסטודיו ל שמלת כלה כזה או אחר .

השמלה הפופולארית
אופי המראה של שמלה כלה היום לא כמו בעבר, המגוון והעיצובים רבים ומובחרים. מה שגורם להרבה כלות לעתיד להרהר שוב ושוב איזה שמלה כלה היא המתאימה ביותר לאופייה , לגופה  ולאישיותה. יש כלות שלא מתפשרות על צבע השמלה, החייבת להיות צחורה ולבנה- מה גם שמתאים לחתונה כמו בחתונה.

יש צעירות זורמות וקשובות להמלצות המעצבת, החמה לא בטוח אבל לאימא בהחלט. החברות יכולות להשפיע על בחירת שמלה כלה מקולקציית שמלות כלה שנקראו לראות ע"י הכלה המיועדת.
מגוון, שמלות כלה בסגנונות שונים , מראה הנסיכה זו השמלה הנפוחה שכל ילדה קטנה מדמיינת את הנסיך נועל לרגלה נעל זכוכית כמו באגדות.

שמלה כלה בסגנון וינטאז' כלות רבות בוחרות ללא היסוס הוינטז' פשוט הורס. אופנת הרטרו לא פוסחת גם על כל מה שקשור לשמלת הכלה והמראה הכללי שלה. מרבית הכלות בוחרות בשמלה הפופולארית הנפוחה שמלת הקצפת, בעלת מראה נסיכותי המבליטה את המותניים  ומשפשפת לא מעט את הרצפה. כי חתונה, ככה לפחות אומרים, יש פעם בחיים.