שמלת כלה- מהו הצבע שלך ?

החתונה מתממשת ובאה. לכולן ברור כי צבע הלבן שולט בתחום השמלות, אך האם זו גזירה משמיים ?
כל הסיבות בגינן את רשאית ללבוש שמלת כלה בצבע אחר...כי מי אמר שמלאכים לובשים רק לבן ?
 
כי זה פשוט יפה !
הצבע הלבן שולט מקדמת דנא בחתונות, אך אין זה אומר  שהוא הצבע היחידי הקיים בתבל. על פי המסורת, אמנם, את מזכה עצמך בטוהר ובניקיון כשאת לובשת לבן. צבע הלבן הוא צבע חגיגי ומלא בתמימות, אך צבעים נוספים יכולים להיות יפים על גופך כך שאנשים לא ירצו להוריד ממך את העיניים...לכי בעקבות היופי, הוא טמון בתוכך, וכעת גם בשמלתך...
 
כי את מסמר הערב !
בתור מסמר הערב, את יכולה להרשות לעצמך להיות נועזת ולבחור שמלות כלה שונות בצבעים זוהרים או בולטים כמו אדום, בורדו, סגול. ככל שתהיי נועזת, כך, סביר להניח, תהיי  מאושרת בהופעתך...
 
כי מקוריות היא שם המשחק !
כולם הרי מצפים שתלבשי לבן. אנחנו בעד מוטיב ההפתעה. היי מקורית, כדי שכולם יפערו את פיהם ברגע המדהים של חייך !
 
אנחנו נגד בנאליות !
עוד שמלת כלה לבנה ? מנופחת ? נשפכת על הגוף ? עם מחוך ? בלי מחוך ? מה זה בכלל חשוב ?   שמלות כלה שנמצאות בחנויות, לא חשוב רק עיצובן...הלבן עורך סדר מוגזם...שברי את הבנאליות !
 
כי את שונה !
את אוהבת למרוד במוסכמות הרי, לא ? גם אם לא, ביום חתונתך מותר לך ! מותר לך ללכת על פי חלומך ועל פי הצבע המחמיא לגוון עורך. שמלה לבנה תוכלי ללבוש בהזדמנות אחרת....אם בכל זאת תבחרי ללכת על צבע הלבן, דעי כי קיימים גוונים שונים גם בתוכו...חפשי את הגוון המחמיא לך ביותר.
 
לסיום, אנחנו בעד אוונגרדיות. בעד מקוריות, בעד נועזות, בעד ללכת עם הלב והגוף...בעד חדשנות ובעד פעירת פיות מכל הכיוונים. שברי את השגרה של מסורת החתונה. גם אם אנשים ירימו גבה, זה הרי יום החתונה שלך. אינך חייבת דין וחשבון פרט לעצמך. יום אחד שתחגגי פעם בחיים ראוי שייחגג בשמלה שונה וייחודית. והכי חשוב- שיהיה מזל טוב !